Menu Zamknij

Rekuperatory Flexit

Flexit specjalizuje się w wentylacjach domowych i dostarcza rozwiązania czystego i świeżego powietrza dla zdrowego środowiska wewnętrznego. Flexit jest liderem na rynku wentylacji domowych i dostarcza rozwiązania wentylacyjne do norweskich domów od 1974 roku. Flexit jest norweską firmą, a wszystkie produkty zostały stworzone specjalnie pod skandynawski klimat. Produkty zostały przetestowane i udokumentowane zgodnie z najnowszymi normami.

Jednostki rekuperacyjne, które osiągają wysoką wydajność przez cały rok. Całkowicie cicha wentylacja domu, możliwość podłączenia do okapu kuchennego osobnym kanałem. Komunikuje się z okapem i centralnym odkurzaczem, aby osiągnąć równe ciśnienie w całym domu.

Pompa ciepła o 100% mocy grzewczej do -8 stopni C!. Nawet w temperaturze -25 stopni C podgrzewa wodę do 75 stopni C bez użycia spirali elektrycznej. Jednostka rekuperacyjna z wysoką filtracją oraz odzyskaniem ciepła i wilgoci. Zbiornik ciepłej wody ze stali nierdzewnej. Wszystko kontrolowane przez jedną aplikację.