Menu Zamknij

Pompy ciepła dla naszych klientów

Projekt domu wymaga przemyślenia wielu kwestii związanych z jego funkcjonowaniem. Dobieramy nie tylko wygląd i układ pomieszczeń, ale również na przykład to, jak będą przebiegały rurociągi z wodą, a także w jaki sposób będzie on ogrzewany. Zachęcamy do postawienia na proponowane przez NTS Energy rozwiązania, jakim są powietrzne pompy ciepła, gruntowe lub do CWU. Dzięki nim z powodzeniem dostarczycie Państwo sobie do domu rozkosz i komfort. Dzięki usługom oferowanym przez naszych wysoko wykwalifikowanych fachowców, zapomnicie o marznięciu podczas długich, mroźnych wieczorów.

Pompy ciepła do CWU, powietrzne i gruntowe

Dlaczego warto na nie postawić? Przede wszystkim nie musisz posiadanej działki uzbrajać w gaz, a także zmniejszysz koszt o konieczność budowy kotłowi olejowej, do której aranżacji konieczne jest stworzenie osobnego pomieszczenia. Również nie będzie konieczności ustawiania w ogrodzie zbiornika zawierającego propan-butan. Co należy do atutów oferowanych przez nas pomp ciepła gruntowych, powietrznych i do CWU? Przede wszystkim to, że są niewielkie –pomieszczenie przeznaczone pod ich budowę może z powodzeniem służyć na przykład jako suszarnia czy pralnia.

Dużo ciepła – niskie koszty!

Zapraszamy do postawienia na powietrzne pompy ciepła, a także gruntowe lub do CWU. Ich zaletą jest zdecydowanie dość duża energooszczędność, to z kolei zobaczyć mogą Państwo na… rachunkach! Jak to możliwe? Urządzenia, których wybór proponujemy, w efektywny sposób przekształcają naturalne źródła energii na zapewnienie w Państwa domu wyższej temperatury.

Przydatne linki: