Menu Zamknij

Klimatyzatory Samsung

Redukcja emisji fluorowanych gazów cieplarnianych

Zgodnie z przełomowym unijnym prawem mającym na celu ograniczenie emisji fluorowanych gazów cieplarnianych i przejście w stronę czynników chłodzących o niższym potencjale tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) Samsung dodał do swoich klimatyzatorów do użytku domowego nowy typ chłodziwa. Niski, wynoszący 675 potencjał GWP sprawia, że R32 to przyszłościowe rozwiązanie dla branży klimatyzacyjnej.

Nowości 2018 Wind-Free™

Teraz dostępne z czynnikiem chłodzącym R32 Dotyczy urządzeń o nominalnych wydajnościach chłodniczych 2,5 i 3,5 kW Żegnajcie przeciągi, witaj Samsung Wind-Free™. Dzięki do 21 000 mikrootworów w panelu przednim technologia Wind-Free™ działa tak dobrze, że nawet jej nie zauważysz. Kiedy osiągnięta zostaje pożądana temperatura, system równomiernie rozprowadza świeże powietrze bez nieprzyjemnych, zimnych podmuchów, aby nie było Ci ani za ciepło, ani zbyt zimno.

Komfort bez zmiany ustawień

2-stopniowy tryb Cooling klimatyzatora Samsung Wind-Free™ szybko schładza powietrze w wariancie Fast Cooling, a następnie automatycznie przechodzi w wariant Wind-Free™ Cooling, by utrzymać temperaturę. Dzięki temu bez konieczności zmiany ustawień w pomieszczeniu poczujesz się komfortowo i nie doświadczysz zimnych stref.

Oszczędność energii

Tryb Wind-Free™ Cooling zużywa o 72% mniej energii* niż tryb Fast Cooling. W przypadku Wind-Free™ Cooling sprężarka działa przy minimalnej częstotliwości, aby zachować pożądaną temperaturę, a silnik wentylatora jednostki wewnętrznej także obraca się z najmniejszą prędkością. Możesz zatem przebywać w przyjemnym chłodzie, nie martwiąc się o rachunki za prąd.

* Testowany na modelu AR07M5170HA na podstawie skumulowanego zużycia energii trybu Fast Cooling wobec trybu Wind-Free™ Cooling. W porównaniu do trybu Normal Cooling tryb Wind-Free™ Cooling zużywa o 55% mniej energii. 

Powyższe informacje i mnóstwo innych ważnych informacji dostępne w katalogu Samsung poniżej: