Menu Zamknij

Zasobniki do CWU INOX z max wężownicą dedykowane do pomp ciepła

Zasobniki ze stali nierdzewnej do pomp ciepła:

Szeroko wykorzystywane w pompach ciepła – zasobniki ze stali nierdzewnej to wysokiej jakości zbiorniki, które charakteryzują się najwyższym poziomem sprawności, a także estetycznym wyglądem. Dostarczane przez nas produkty wykonane zostały precyzyjnie, zgodnie z wytycznymi NTS przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Zastosowanie w instalacjach zbiorników NTS modele 200l, 250l i 300l gwarantuje szybkie nagrzewanie wody użytkowej wewnątrz zasobnika, a opcjonalnie wbudowana grzałka zupełną likwidację bakterii Legionella.

Zasobniki CWU ze stali nierdzewnej

Dzięki nim możliwe jest utrzymanie wysokiej temperatury wody z małymi stratami dobowymi. Po ogrzaniu może być ona wykorzystywana w gospodarstwie domowym, do gorącej kąpieli lub prysznica. Jest to możliwe dzięki wysokiej wydajności wężownicy o dużej powierzchni (do 3,2 m kw.). Umożliwia ona podłączenie urządzeń wymagających dużego odbioru ciepła, np. kotłów kondensacyjnych. Zapraszamy do poznania zasobników do pomp ciepła wykonanych ze stali nierdzewnej z NTS Energy.

Wymienny zasobnik CWU ze stali nierdzewnej – na co zwrócić uwagę

Decydując się na zakup produktów z naszej oferty możesz skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców, którzy precyzyjnie dobiorą odpowiedni sprzęt. Wymiennik wybiera się na podstawie jego powierzchni. Aby kupić taki o odpowiedniej wielkości konieczne jest przemnożenie 1kW energii cieplnej urządzenia przez wartości 0,25-0,3 powierzchni wężownicy. Wzór ten jest stosowany przy sprężarkach On/Off. W przypadku sprężarek inwerterowych, wszystko zależy od zakresu modulacji, chociaż podczas doboru sprzętu – można również przyjąć ten wzór.

Pozostałe zalety produktów NTS Energy

Dostarczane przez nas zasobniki ze stali nierdzewnej do ciepłej wody mają wszystko czego tylko potrzeba – uchwyty ułatwiające transport, króćce przyłączeniowe, które przekładają się na wygodny oraz prosty montaż oraz wbudowany termometr manualny, dzięki któremu możliwy jest odczyt temperatury. Co więcej płaszcz ze stali galwanizowanej to wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami, a także wyjątkowo estetyczny wygląd. Dzięki izolacji termicznej gr. 50 mm z pianki poliuretanowej zbiorniki dostarczane przez nas gwarantują najwyższy poziom efektywności energetycznej – ciepła woda dłużej utrzyma swoją temperaturę!

Na wyposażeniu zasobnika CWU ze stali nierdzewnej:

 • Wbudowana grzałka z termostatem 3 kW ( opcja )
 • Wbudowany manometr : temperatura – 1/2″
 • Wbudowana anoda magnezowa na start. ( w późniejszym użytkowaniu nie wymagana wymiana jak w przypadku zasobników emaliowanych )- 3/4″ ( opcja)
 • Zawór bezpieczeństwa – 3/4″ ( opcja)
 • Zawór upustowy – 3/4″
 • Cyrkulacja CWU  – 1″                        
 • Zasilanie i powrót wężownicy – 1″
 • Zasilanie ( zimna woda) – 1″
 • Zasilanie instalacji ( ciepła woda) – 1″
 • Spust w dolnej części – zawór – 3/4 „
 • zawór bezpieczeństwa 3/4″
 • Pochwa na czujniki x 2 szt. – 1/2″
   Króćce przyłączy w jednej linii ( łatwość montażu)

Gwarancja producenta 2 lata!

CENA KATALOGOWA ZASOBNIKÓW:

200 L – 4920 zł / brutto

250 L – 5350 zł / brutto

300 L – 5780 zł / brutto

Gwarancja

Karty techniczne zasobników CWU

Etykiety energetyczne zasobników CWU